6 °C Antwerpen, BE
woensdag 17 april 2024
6 °C Antwerpen, BE
woensdag 17 april 2024

Aster Nzeyimana: “Dat heb ik van haar geleerd”

Hij heeft veel ervaring opgedaan

Foto: VTM

Toen Aster Nzeyimana ‘The Voice’ mocht presenteren, had hij An Lemmens nog nooit ontmoet. Gelukkig moest Aster niks vrezen want er was meteen een leuke klik tussen de twee.

“Ze heeft een zekere rust over zich en dat is erg welkom in een programma vol energie en ambiance. Bovendien hebben we wel altijd iets om over te babbelen. An studeert voor vroedvrouw, het beroep van mijn mama, en dat schiep meteen een band. Ik vind het ongelooflijk nobel dat ze dat doet. An geeft enorm veel terug aan de maatschappij”, zegt Aster in Story.

Eerder mocht Aster al ‘The Greatest Dancer’ presenteren op VRT. Daar deed hij al wat ervaring op als showpresentator. Ervaring die hij ook meeneemt naar ‘The Voice’.

“Ik heb mijn eerste stappen in de media gezet bij MNM en daar moest ik veel babbelen, maar ik heb nu gemerkt, en ook geleerd van An, om bondiger te zijn. Less is more. Dat gaat ook op voor mijn voetbalcommentaar. Ik let nu meer op mijn houding en probeer stopwoordjes te vermijden.”

Showbizznieuws 24/7