Karen Damen: “Ik zal niet degene zijn die daarvoor zorgt” 

ByLisa Paulussen

26 februari 2024
Foto: VTM

Beste vrienden zijn met je zoon of dochter, niet elke mama of papa kan dat zeggen. Maar Karen Damen wel. Haar zoon Sky is haar beste vriend, maar ze is en blijft natuurlijk ook zijn mama. 

“Dat ben ik in het verleden wat te weinig geweest, maar nu moet dat niet meer, hij trekt zijn plan. En ik moet gelukkig niet streng zijn, want Sky kan er niet tegen als ik hem laat voelen dat ik de baas ben. Daar herken ik mezelf in. Als kind kon ik ook niet tegen gezag. Als iemand me iets verplichtte, deed ik het niet”, zegt ze in Story. 

Net zoals zijn mama staat Sky graag in de belangstelling. Hij wordt gelukkig wanneer er een camera op hem gericht staat. 

“Vandaar dat hij heel graag zou acteren, misschien wel in Familie of Milo. Alleen zal ik niet de persoon zijn die daarvoor zorgt. Hij zal net als iedereen auditie moeten doen en enkel als hij goed genoeg is, krijgt hij die rol. Zo simpel is het. Maar ik zal hem nooit tegenhouden om in de showbizz te stappen.” 

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van showbizznieuws247.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.