Weervrouw Jacotte Brokken over haar YouTube-carrière

Foto: VRT

Jacotte Brokken mag dan wel een nieuw gezicht zijn op ons televisiescherm, toch heeft de weervrouw al heel wat ervaring voor en achter de camera, zo valt te lezen in “De Zondag”.

De sympathieke Jacotte heeft zich namelijk verdiept in de wereld van YouTube voor er ooit sprake was van een tv-carrière. “Het moet ongeveer in 2017 geweest zijn dat de klik is gekomen en dat ik zelf echt iets met YouTube wou gaan doen”, gaat de weervrouw van start. 

“Eerst maakte ik filmpjes met mijn gsm, maar ik heb al vrij snel een camera gekocht, heb mezelf leren monteren met andere en betere software en ben reisvideo’s gaan maken en iets later ook video’s over wetenschappen.”

De weervrouw geeft aan dat ze ook filmpjes over andere onderwerpen gemaakt heeft. “Ik heb ook een jaar over eten gevlogd, voor Jong Keukengeweld, waarbij we verschillende restaurants mochten bezoeken en het Jong Keukengeweld-menu mochten eten.”

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van showbizznieuws247.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.