Viktor Verhulst: “Ik hou weinig rekening met Sarah”

Foto: VTM

Met zijn eerste single ‘Shadow’ ontpopt VIKTOR, oftewel Viktor Verhulst, zich nu van dj tot echte artiest. Zes jaar na zijn debuut vond hij het dan ook tijd voor de volgende stap in zijn carrière met een eerste eigen nummer. En daarbij is z’n vriendin Sarah Puttemans uiteraard ook zijn eerste klankbord.

Al is dat wel vooral in één richting het geval, zo lezen we in Story. “Sarah kreeg het nummer als eerste te horen, ja. Maar zij weet intussen dat ik – wat muziek betreft – weinig rekening hou met haar mening”, lacht Viktor. “Omdat ik toch vooral geloof in mijn eigen buik.”

“Niet omdat die nooit verkeerd zit”, benadrukt hij. “Maar wel omdat ik achteraf nooit het gevoel wil hebben: oh, ik had hem toch moeten volgen. Voor alle duidelijkheid: ze vindt het een goed nummer en ze is fan. En anders was het ook maar zo. Ik hou sowieso weinig rekening met externe meningen”, concludeert Viktor.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van showbizznieuws247.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.