Lesley-Ann Poppe enthousiast: “dat zou geweldig zijn”

Lesley-Ann PoppeFoto: Photo NewsLesley-Ann Poppe

In Duitsland werden er grondige wijzigingen doorgevoerd aan de Miss Duitsland-verkiezing. De leeftijdsgrens werd opgetrokken naar 39 jaar en ook getrouwde vrouwen en moeders mogen voortaan meedingen naar het kroontje. Een goede zaak, meent Lesley-Ann Poppe.

“Geweldig dat ze afstappen van het principe dat een miss niet getrouwd mag zijn en kinderloos moet zijn”, vertelt Lesley- Ann Poppe in Dag Allemaal. “Dat hoort bij het vrouw-zijn.”

Zelf won Lesley-Ann Poppe in 2008 de eerste Misses Globe Belgium en later werd ze voorzitster van deze schoonheidswedstrijd voor getrouwde vrouwen.

“Destijds merkte ik al op dat de deelneemsters van Misses Globe Belgium steviger in hun schoenen staan dan jongere meisjes”, aldus Lesley-Ann Poppe in Dag Allemaal.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van showbizznieuws247.be

* verplicht in te vullen