Koen Crucke: “Ik wil het feest nog kunnen meemaken”

ByLisa Paulussen

28 november 2024
Foto: Showbizznieuws247

Als Koen Crucke komt te overlijden, dan wil hij liever niet begraven worden. Maar hij wil ook dat de dienst bij zijn kist wordt gehouden en niet bij zijn urne. Hij wil bij zijn eigen afscheidsplechtigheid zijn.

“Een laatste performance! Ik wil het feest meemaken, inderdaad. En als ik ooit kom te gaan, wil ik eerst in de entree van de Opera van Gent, waar ik mijn mooiste tijd beleefde, opgebaard worden. Iedereen mag me dan komen begroeten. Ik heb dat in mijn testament laten opnemen en hoop dat het Gentse stadsbestuur dat wil inwilligen”, glimlacht Koen in Primo.

Koen weet ook al heel goed waar zijn urne mag geplaatst worden. Ook daar heeft hij al over nagedacht.

“Nadien wordt mijn urne bijgezet op Campo Santo, het mooie kerkhof in Sint-Amandsberg waar veel beroemdheden liggen. Dat is al geregeld. Het is een beetje het Parijse Père-Lachaise in Gent. Ik woon nu wel al jaren in De Haan, en ik wil hier nooit meer weg, maar mijn laatste rustplaats moet Gent zijn.”

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van showbizznieuws247.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.