Jani Kazaltzis: “Ze bleek minder herkenbaar dan ik”

Foto: Play4

Als er iets is waar An Lemmens niet van droomt, dan is het van een eigen talkshow. Die ambitie heeft de presentatrice absoluut niet.

“Ik heb geen tv-ego. Wat andere televisiemensen misschien wel hebben. Je merkt aan talkshows: ‘Daar zit een ego aan tafel, want het gaat hier niet om de gasten.’ Dat heb ik níét, nooit, in geen enkel programma. Waarmee ik niet bedoel dat een ego slecht is, hè”, zegt ze in Het Laatste Nieuws.

An is natuurlijk bekend in Vlaanderen en dat was soms wennen. Als zij en haar beste vriend Jani Kazaltzis samen op stap gingen, dan werden ze vaak herkend.

“Ongeschminkt en met haar petje bleek ze veel minder herkenbaar dan ik. Maar soms zei ik dan expres tegen de mensen: ‘Kijk daar, dat is An Lemmens.’ En dan móést ze wel mee op de foto”, lacht Jani.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van showbizznieuws247.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.