Het mag gezegd worden, maar Jani Kazaltzis deed het uitstekend als presentator van de reünie van ‘The Real Housewives of Antwerp’. Al zou het enkele jaren geleden ondenkbaar zijn geweest dat hij dit zou doen.
“Ik heb lang gedacht dat mijn carrière een bepaalde weg moest volgen. Eentje waarbij ik ‘serieuze’ dingen deed, en daar paste het presenteren van realityprogramma’s niet in. Mijn omgeving prentte mij dat eveneens in, dat ik moest werken aan mijn imago”, zegt hij in Het Nieuwsblad.
Jani kiest er nu voor om enkel nog dingen te doen waar hij echt blij van wordt. Hij kan het ook niet verstoppen als hij iets zou moeten doen dat hij niet leuk vindt om te doen.
“Ik ben nieuwsgierig, stel me open voor andere mensen en laat vooroordelen achterwege. Ik wil echt weten wie de persoon is die tegenover mij zit, en stel mij telkens weer open. Daarmee wil ik niet zeggen dat ik steeds het beste zie in anderen, maar ik zie wél altijd wat hen leuk maakt. Ik zoek de minder evidente kantjes van mensen op, en daar verbind ik mee.”