Jamie-Lee Six: “Slechte reclame is ook reclame”

Foto: VTM

Er werd wel eens gezegd van Jamie-Lee Six dat ze geen echte job had omdat ze alleen maar dingen post op sociale media. Ook toen ze op televisie kwam, kreeg ze veel nare en negatieve reacties.

Vroeger had Six zich dat heel hard aangetrokken, maar nu trekt ze zich zo’n reacties niet meer aan.

“En slechte reclame is ook reclame, zegt mijn papa altijd (lachje). Het heeft geen zin om daar wakker van te liggen of te letten op iedere stap die je zet in het leven. Dan raak je niet meer vooruit. Ik ben nu zo gelukkig in het leven”, zegt ze in Story.

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van showbizznieuws247.be

* verplicht in te vullen

ByLisa Paulussen

Als studente communicatiewetenschappen kreeg ik de kans om ervaring op te doen bij Showcomm bv, het bedrijf achter deze website. Na mijn stage ben ik in 2021 gewoon blijven hangen en kan ik mij uitleven met het schrijven van berichten over Belgische en Nederlandse showbizznamen. Geniet van mijn berichten en deze website.