De afgelopen 25 edities van de Gentse Zesdaagse werden steevast muzikaal opgeluisterd door zanger Garry Hagger. “Ik was één van de eersten die de volledige piste doet tijdens zo’n optreden”, vertelt hij aan Primo.
“De mensen willen je tenslotte allemaal eens van dichtbij zien. Maar fysiek is dat wel niet te onderschatten”, verzekert de zanger. “Een drietal jaar geleden passeerde ik zo de kleedhokjes van de renners en toen kwam Jules Hesters even ‘Het Allermooiste’ meezingen. Sindsdien is dat een gewoonte geworden”, zegt hij.
Veel mooier kunnen je favoriete werelden – muziek en de wielersport – niet samenkomen. En dus heeft Garry ook al zijn 26ste editie van de Gentse Zesdaagse met stip in zijn agenda aangeduid, verzekert de artiest.

