Wanneer we op social media scrollen zien we veel vrouwen die aan het schoonheidsideaal willen voldoen en dat maakt veel jonge meisjes onzeker.
Die jonge meisjes kloppen ook wel eens aan bij Elisabet, maar daar houdt ze toch de boot af.
“Tegen meisjes die bijvoorbeeld overdreven grote ‘ducklippen’ willen, zeg ik vriendelijk maar kordaat ‘nee’. Maar iemand met een duidelijke fronsrimpel die erg storend is, help ik graag. Ook een jonge vrouw met een heel smalle bovenlip geef ik subtiel wat extra volume. Voor mij gaat het erom dat mensen zich goed voelen in hun vel”, vertelt ze aan Tv Familie.
Griet Vanhees is schoonheidsspecialiste en collega van Elisabet. Zei vertelde eerder al dat ze alle behandelingen zelf uittest. En dat doet Elisabet ook.
“Zo gebruik ik af en toe Botox om mijn boze blik wat te verzachten. Maar ik spuit nooit in mijn voorhoofd. Dat kan de mimiek aantasten. Ik hanteer voor mezelf dezelfde normen als voor mijn patiënten.”